Trivago İletişim

Trivago Rezervasyon Hattı

trivago çağrı merkezi

Trivago sitesine bu bilgilerle ulaşabilirsiniz.

Yazımızda Aşağıdaki Konular Hakkında Bilgi Alabilirsiniz;

Trivago Nedir?


Birçok tatil sitesini ve fiyatları karşılaştırmak birçoğumuz için büyük sorun olabiliyor. Aradığımız fiyatta oda veya tatil yerini bulamayabiliyoruz. Bizim için tüm tatil sitelerini karşılaştıran ve en uygun oteli en uygun fiyata sunan Trivago’yu denemelisiniz. Birçok reklam da gördüğünüz üzere telefonunuzdan veya bilgisayarınızdan anında milyonlarca otele tek tıkla Trivago ile ulaşabiliyorsunuz.

İstediğiniz konumda istediğiniz fiyatta tüm oteller anında karşınızda oluyor. 3 yıldızlı, 4 yıldızlı, 5 yıldızlı ve aile oteli hizmetleriyle bu işi en iyi yapan sitelerden birisi diyebiliriz. 2005 yılında Almanya’nın Düsseldorf şehrinde kurulan Trivago, dünyanın en büyük otel arama motoru ünvanını da elinde bulunduruyor. Trivago sistemine 200 milyondan fazla otel entegre edilmiş. Aynı zamanda 15 milyondan fazla fotoğraf ile 120 milyonu aşan kullanıcılar aradıkları otelleri rahatlıkla bulabiliyorlar.

Trivago İle ileşime geçmek istiyorsanız Trivago sisteminin sizlere sunmuş olduğu Trivago destek sayfasına girerek Trivago sistemi ile iletişim kurabilirsiniz. Google arama motoruna Trivago iletişim veya Trivago destek yazarak sayfaya erişebilirsiniz. Sıkıntı yaşamaya devam ediyor veya önemli bir konuyu konuşmak istiyorsanız site üzerinden trivago telefon +49 211 3876840000 bilgilerine erişerek sorununuzu yetkililerle paylaşabilirsiniz. Trivago iletişim nedir dediğinizde numarası ile iletişime geçebilirsiniz.

Trivago Müşteri Hizmetleri


Expedi programına alınan Trivago rezervasyon iletişim şu anda 55 ülkede ve 33 farklı dilde hizmet veriyor. İlk açıldığı yıllarda almanca dili ile kurulan Trivago 2009 yılına kadar almanca hizmet vermiş sistem 2009 yılından itibaren Türkçe hizmet de sağlayarak Türkiye için büyük yatırımlar yapmışlardır. Son iki yıl içerisinde Türkiye’de kullanıcı sayısı epey artmıştır.

Dünya üzerinda Düsseldorf, Leipzig, Mallorca Şangay ve Amsterdam da ofisleri bulunan Trivago hizmetleri ile her geçen gün büyümeye devam ediyor. 1000 kişiden fazla çalışanı bünyesinde bulunduran Trivago’da çalışanların yaş ortalaması 28 olarak belirlenmiş.

Trivago Sistemi Nasıl Çalışıyor?

Trivago sitesi mobil uygulama ve internet sitesi üzerinden kullanıcılarına verdiği hizmette kaç kişilik oda istediğinizi giriş çıkış tarihlerinizi, ödeyeceğiniz ücreti belirleyerek arattığınızda karşınıza arattığınızla alakalı sonuçlar çıkaran bir sistem. En popüler otelleri, uygun fiyatlı otelleri tek tek sıralayarak bütçenize uygun oteli seçmenizde sizlere yardımcı oluyor.

Anlaşmalı oldukları rezervasyon sitelerini de görerek rezervasyonunuzu yapabiliyorsunuz. Otelinizi arattıktan sonra göster seçeneğine tıklayarak rezervasyon yapabileceğiniz tüm siteleri görebilir ve otelin olduğu siteye yönlendirilirsiniz. Oteli aratmanız siteye yönlendirilmeniz veya siteye erişmeniz tamamen ücretsizdir.

Trivago sitesi bu konuda kullanıcılarından ücret talep etmez. Otel arayan kullanıcılar rezervasyon yaptırmak istedikleri siteye yönlendirildiklerinde veya siteye eriştiklerinde Trivago sitesi rezervasyon süresinden sorumlu olmayacaktır. Gizlilik konusunda da dikkatli tutumlar sergileyen sitede kullanıcıların özel bilgileri gizli kalmaktadır. Trivago kullanıcılara güvenilir bir hizmet sunmak için bu bilgileri kesinlikle paylaşmamaktadır.

Trivago’yu En Çok Kullanıldığı Ülkeler

Trivago sitesi kendi alanında en iyi olduğunu belertiliyor. Yapılan anketler sonucunda her 3 kullanıcıdan 2’si Trivago sitesini tanımakta ve en az bir kere otel bulmak amacıyla Trivago sitesini kullanmış durumda. Avrupa’da çok ilgi gören site İspanya, Almanya, İtalya, Fransa, Yunanistan gibi ülkelerde site çok fazla ilgi görmüştür.

Sadece Avrupa’da değil daha birçok kıtaya yayılmayı planlayan Trivago sitesi bu yönde çalışmalarını sıkı bir şekilde devam ettiriyor. Kuzey Amerika, Güney Amerika ve Uzak Doğu ülkelerinde de tanınmaya devam eden site kendisini sürekli geliştirerek daha fazla kullanıcıya ulaşıyorlar.

Trivago gün geçtikçe yayılmaya ve çok fazla kullanıcı tarafından kullanılmaya başlıyor. Sizler de en doğru oteli en uygun fiyata bulmak ve güzel bir tatil geçirmek istiyorsanız Trivago sitesinden aramalar yaparak anında rezervasyonunuzu en uygun otele yaptırabilirsiniz. Ailenizle uygun oteli birlikte seçebilir fiyatları birlikte karşılaştırabilirsiniz.

İnternette kendi sitelerinden, kendi destek sayfaları trivago destek ve trivago telefon sayfalarından konu hakkında detaylı araştırma yapabilirsiniz. Ucuz bir tatil yapabilmek için güvenilir olmayan siteleri tercih etmeyelim.

Mağdur olmamak, uygun fiyatlı ve güvenilir bir tatil için televizyonlar üzerinden de sıkça reklamı yapılmakta olan objektif ve doğru bilgileri kullanıcılarına aktaran siteyi kullanmaya başlayabilirsiniz. Herkes tatili hak eder.

Trivago Sitesi Yenilikler

Trivago sitesini kullanan ve memnun kalan kullanıcılar Trivago sitesinin yeni projeler veya çalışmalar yapıp yapmayacağını merak ediyorlar. Trivago sitesi bir süredir hayata geçirmek için çaba sarf ettiği önemli projelerden birisi olan Direct Connect özelliği, siteyi kullanan çok sayıda otel sahiplerinin artık rezervasyon siteleri üzerinden değil kendi belirledikleri fiyatları Trivago sitesi üzerinden kullanıcıların görmesini sağlayan bir projedir.

Bu proje sayesinde otel sahipleri kullanıcılar tarafından direkt olarak rezervasyon alabilecek. Bu özelliklere ek olarak Trivago sitesini kullanan kullanıcılar için çalışmalar hız kesmeden devam ediyor. Site kullanıcıları için otelin fiyatlarını, fotoğraflarını paylaştığı gibi otelin performans istatistiklerini paylaşarak kullanıcılara otel bulmalarında daha fazla ayrıntı sunmak istiyorlar. Diğer hizmetleri ücretsiz verdikleri gibi bu hizmetleri de ücretsiz bir şekilde kullanıcılara ve otel sahiplerine sunacaklar.

Trivago Hotel Manager gibi bu sistemler de yakında Türkiye’de aktif bir şekilde kullanım için açılacak. Trivago’nun gelişiminde önemli rol oynayan Trivago Community sisteminin de 2016 yılının mayıs ayında kapatılacağı söyleniyor. Kullanıcıların otelin kalitesini ve yorumlarını öğrenmek için Trivago Quality Test sistemi üzerinde çalışılıyor. Bu sistem ile otelini yapan kişilere oteli ve yaptığı tatil hakkında sorulardan oluşan anketler gönderirler.

Kullanıcı anketi tamamladığında belli miktarda parasını geri alarak hem tatil yapmış hem de tasarruf yapmış olur. Ülkemizde online rezervasyon oranları gittikçe artmaya başlıyor. Kullanıcılar en doğru kararı verebilmeleri için objektif ve o otelde tatil yapmış kişilerin yorumlarını merak ediyorlar. Trivago bu hizmetiyle kullanıcılara güvenilir ve objektif yorumlar göstermeyi planlıyor. Base7Booking ile birleşen Trivago şirketi bu sayede bulut tabanına sahip online yönetim sistemine sahip olabilecek.

trivago iletişim hattı

Trivago Şirketi Hakkında Bilgiler

Sloganları ”Work hard, play hard” olan sitede çalışanlar birlikte sıkı çalıştıkları gibi birlikte eğlenmesini de bilen bir şirkettir Trivago. Dünyanın en büyük arama motoru olmalarının en büyük nedenini sloganlarından anlayabilirsiniz. Her yıl çalışanlarını 4 gün süresince tatile gönderiyorlar ve çalışanların birbirleriyle yakınlaştırıyorlar. Yatıkları röportajlarda da zaten çalışanlarını sıkmak istemediklerini belirtiyorlar. Türkiye’den de çalışanların bulunduğu Trivago’ya Türkiye‘den de çok sayıda başvuru geliyor.

Başvuru yapmak isteyenler sitenin kariyer sayfasına girerek kendilerine uygun pozisyonlar için başvuru talebinde bulunabiliyorlar. Çok sayıda ülkeden katılan insanlarla birlikte uluslararası bir çalışma ortamı sunan site çalışanların konforuna ve rahat çalışmaları için yaptıkları ofislerinde de bunları görebiliyoruz.

Eğlenceli, rahat ve konforlu is alanları sunması ile şirketin çalışma ortamı Google’ın çalışma ortamına benzetiliyor. Şirket Google’ın çalışma ortamına benzediğini lakin Google’ın çalışma ortamının aksine çalışma odaklı bir ortamın olduğunu söylüyor.

Eğlenceli bir ortamı olması Trivago çalışanlarının işlerini etkilememekte. Şirkette çalışanların disiplinli bir şekilde çalışmaları sonrasında disiplinli çalışmaları karşılığı tatil hakkı vermeleri siteyi en büyük otel arama motoru yapan en önemli faktörlerden biridir. Dünyanın en büyük otel arma motoru olan Trivago’ya iletişim bilgilerinden ve kendi internet sitelerinden ulaşabilirsiniz.

Popüler Kelimeler

  1. trivago iletişim telefon

  2. trivago türkiye iletişim telefon

  3. trivago çağrı merkezi

  4. trivago müşteri hizmetleri iletişim

Trivago İletişim
3.6 (71.18%) 34 votes